Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juliánov pokořen, šestá výhra v sezóně

24.11.2019 | Jiří Obršlík

Mladší žáci...

HK Ivančice : TJ Sokol Juliánov   24:8 (10:4)

Šest výher, čtyři prohry, aktivní střelecké skóre, to je vizitka mladších žáků po podzimní části soutěže. Tu zakončili proti TJ Sokol Juliánov domácím vítězstvím, kde o utkání rozhodl zejména vstup do prvního poločasu. Správně namotivovaná obrana s dobrým pohybem dělala hostům problémy, narušovala jejich rozehrávku, sbírala míče a jednoduše po rychlém útoku zakončovala. To pokračovalo i v druhém poločase a společně s nacvičenou kombinací to byla hlavní příčina narůstajícího rozdílu ve skóre v náš prospěch. Poslední utkání ukázalo vzrůstající formu a pohodu družstva. Trenéři děkují za předvedené výkony po celou podzimní část...

Trenéři:
Obršlík Jiří
Zajíček Kamil

Sestava:
Šrámek Jan (brankář), Obršlík Jan (6 br.), Slavík Miloslav (1), Dokoupil Adam (1), Zajíček David, Kadaňka Šimon (1br.), Novák Oldřich, Baláš Jan (brankář), Vérosta Daniel, Zajíček Filip (9/1 br.), Vítámvás Adam, Korvas Štěpán (4 br.), Málek David (2 br.)
 FOTKY
 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS