Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dobiáš Cup 2019

08.12.2019 | Jiří Obršlík

Mladší žáci...

Mladší žáci vyrazili na svůj teprve druhý turnaj ve své kategorii a to na kvalitně obsazený Dobiáš Cup do Rožnova pod Radhoštěm. Strávili tam tři dny, které sloužili i k tomu, aby se družstvo více stmelilo mimo hrací plochu. Chlapci odehráli šest utkání, ve dvou zvládli zvítězit, třikrát odešli poraženi a jednou zažili remízu, která je může trošičku mrzet, protože měli v tomto utkání na konci sedmimetrový hod, jehož proměnění by je posunulo do bojů o páté místo. Takhle to byl souboj o konečné sedmé až osmé místo, který jim herně vůbec nevyšel. I tak pocity z jejich předvedené hry po celý turnaj u trenérů jsou příjemné a v určitých momentech předváděli hezké kombinace jak útočné, tak obrané, které ocenili i diváci. Na turnaji nebylo slabých soupeřů, každý měl svoji kvalitu, přednosti, zejména kila navíc spojená se silou, jež se těžko bránili. Na hřišti běhalo mnoho šikovných a herně vyspělích hráčů, nebyl zde moc prostor učit se základům házené, i tak jsme se snažili vytížit všechny ty hráče, kteří byli draví do hry, škoda, že s námi nemohli odcestovat hráči jenž před turnajem onemocněli. Zejména u postu brankaře nás mrzí, že nemohl nasbírat cenné zkušenosti ani jeden, a tak je musel zaskočit (kvalitně) Olda.

Trenéři:
Obršlík Jiří
Zajíček Kamil
Slavík Ondřej

Sestava:
Korvas Štěpán, Slavík Miloslav, Slavík Jan, Obršlík Jan, Zajíček Filip, Zajíček David, Holý Richard, Kališ David, Kadaňka Šimon, Málek David, Vérosta Daniel, Vítámvás Adam, Novák Oldřich

WEB TURNAJE - KLIK

FOTKY
 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS