Lenka Hájková | | Ženy

V posledním podzimním utkání si ženy připsaly bod

Ženy

V závěrečném utkání podzimní části soutěže žen přivítaly ženy HKI v sobotu 7. 12. 2019 na domácí palubovce soupeřky z Havlíčkova Brodu.

Vstup do utkání vyšel lépe domácím hráčkám. Již v desáté minutě si vypracovaly tříbrankové vedení, které udržovaly po celou první polovinu. Nebýt závěrečné pětiminutovky, kterou ivančické házenkářky prohrály 4:1, mohlo se odcházet do kabin s větším klidem.

Do druhé půle opět vstoupily lépe domácí a třemi trefami za sebou si vzaly náskok zpět. Hra se vyrovnala, oba soupeři se více věnovali útoku nežli obraně. V závěrečné části utkání si svoji smůlu vybraly domácí hráčky. Za přispění ne zrovna kvalitních výkonů obou rozhodčích, kteří ivančické poslali po vyloučení do tří hráček v poli, vyšel závěr zápasu naopak lépe hostujícímu celku, kterému se podařilo srovnat. V posledním útoku měly ještě šanci domácí hráčky, ale skórovat se nepodařilo.

Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům za podporu a po zimní přestávce se budeme opět těšit na vaši přízeň.

HK Ivančice - Jiskra Havlíčkův Brod 26:26 (12:11)

Sestava: Cvingráfová I., Krejčíková B. 8, Dužíková K., Rechová M. 1, Jílková M. 3, Kocábová M., Vavroušková B. 2, Šiplová P., Krejčíková L. 5, Höllová A. 2, Haladová K., Ondráčková L. 2, Velebová V. 2, Pánková K. 1

Trocha statistiky z domácích zápasů:

5 utkání  - 3 výhry, 1 remíza, 1 porážka  -  7 bodů, aktivní skóre 154:138 (obdržené branky po poločasech: 81/70)