Úspěšný vstup do sezóny 2024/2025 mají za sebou ženy, které v neděli 25.8. nastoupily na domácí palubovce k utkání 1. kola Českého poháru. Soupeřem jim v tomto zápase bylo prvoligové družstvo Sokol Velké Meziříčí.

Ivančickým ženám se vydařil vstup do utkání, kdy vedly v 15. minutě 1. poločasu 12:2, soupeřky ale nic nevzdávaly a v 15. minutě 2. poločasu se jim podařilo dotáhnout až na rozdíl dvou branek 21:19. Konec utkání však byl znovu v režii domácích, které po zásluze zvítězily rozdílem 9 branek, 29:20.

Pozitivní jistě je i to, že do střelecké listiny se zapsaly všechny hráčky, které k utkání na straně Ivančic nastoupily.

Další, tedy 2. kolo, čeká ženy hned o víkendu 31.8./1.9., kdy soupeř a přesný termín utkání by měl být znám na začátku týdne.